Obóz dla młodzieży

 

Dobrze zorganizowane obozy młodzieżowe, na których możemy nauczyć się innego języka to świetna zabawa dla dzieci, zwłaszcza tych, które lubią się uczyć jeździć konno, żeglować czy grać w piłkę. Jeżeli czują się w tym pewnie, albo chcą się sprawdzić, to takie wakacyjne campy zagraniczne bądź to dla nich niewątpliwe szczęście, wygrany los na loterii. Poza tym dzieciom, które mają problemy w kontaktach z innymi dziećmi, także przydadzą się takie wakacje.

Hotel dla ciebie

 

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś spędzić przyjemny urlop w gronie najbliższych? Chciałbyś bawić się i odpoczywać zaledwie sto metrów od plaży? Nasz hotel przyjazny rodzinie jest więc idealnym miejscem dla ciebie! Znajdziesz tu nie tylko elegancko i wygodnie urządzone pokoje, pyszne domowe obiady, ale także wiele różnych atrakcji – twoje dzieci będą mogły bawić się w specjalnie urządzonej salce pod okiem doświadczonej animatorki, podczas gdy ty odpoczniesz w saunie, zrelaksujesz się w gabinecie masażu lub podczas zabiegów relaksacyjnych. Wykorzystaj swój urlop na maxa!

Apartamenty dla spragnionych wypoczynku

 

Zajmujemy się działalnością w branży turystycznej, w ramach której jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom dostęp do najbardziej wyjątkowych możliwości noclegowych. Prowadzimy wynajem apartamentów nad morzem, zapewniając swoim Gościom dostęp do wszelkich niezbędnych dla pełnego wypoczynku udogodnień.

Boxy dachowe

 

Dla osób, które często podróżują na dalekie dystanse, powstał nasz sklep internetowy. W jego ofercie można znaleźć między innymi przyczepki rowerowe, boxy i bagażniki dachowe, a także łańcuchy śniegowe. Ponadto polecamy kaski, foteliki dla dzieci oraz inne akcesoria turystyczne. Zajmujemy się również wypożyczaniem naszego sprzętu.