Obóz dla młodzieży

 

Dobrze zorganizowane obozy młodzieżowe, na których możemy nauczyć się innego języka to świetna zabawa dla dzieci, zwłaszcza tych, które lubią się uczyć jeździć konno, żeglować czy grać w piłkę. Jeżeli czują się w tym pewnie, albo chcą się sprawdzić, to takie wakacyjne campy zagraniczne bądź to dla nich niewątpliwe szczęście, wygrany los na loterii. Poza tym dzieciom, które mają problemy w kontaktach z innymi dziećmi, także przydadzą się takie wakacje.

Stara Poczta i wygodne noclegi

 

Bez względu na to, czy na Podlasie wybierają się Państwo w celach turystycznych i prywatnych, czy też służbowo - jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowe noclegi w niezwykłym i klimatycznym miejscu, jakim jest Zambrów. Zapraszamy Państwa do budynku Starej Poczty, w którym niegdyś mieściła się siedziba urzędu. Budynek został oczywiście całkowicie wyremontowany i dostosowany do hotelowych wymogów. Dzisiaj stanowi obiekt niezwykle komfortowy, zapewniający wszystkim gościom dostęp do wszelkich wygód i udogodnień.

Komfortowe noclegi w Big City Hostel

 

Zajmujemy się działalnością w branży turystycznej, w ramach której dbamy o to, aby każdy z naszych Klientów miał możliwość skorzystania z możliwie najlepszej i odpowiadającej na każde z jego oczekiwań bazy noclegowej. Znajdujący się w samym centrum Wrocławia Big City Hostel to doskonałe miejsce dla każdego, kto pragnie zapewnić sobie łatwy dostęp do rozrywek i atrakcji oferowanych przez miasto. Zapewniamy także bardzo wygodne pokoje z łazienkami i możliwość korzystania ze wspólnej kuchni i salonu.

Hotel dla ciebie

 

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś spędzić przyjemny urlop w gronie najbliższych? Chciałbyś bawić się i odpoczywać zaledwie sto metrów od plaży? Nasz hotel przyjazny rodzinie jest więc idealnym miejscem dla ciebie! Znajdziesz tu nie tylko elegancko i wygodnie urządzone pokoje, pyszne domowe obiady, ale także wiele różnych atrakcji – twoje dzieci będą mogły bawić się w specjalnie urządzonej salce pod okiem doświadczonej animatorki, podczas gdy ty odpoczniesz w saunie, zrelaksujesz się w gabinecie masażu lub podczas zabiegów relaksacyjnych. Wykorzystaj swój urlop na maxa!

Gandalf - niezapomniane wczasy w Turcji

 

Kulturowe bogactwo niektórych krajów może zachwycać. Wyjazd do Turcji, jaki oferujemy w ofercie Gandalf z pewnością zapamiętacie do końca życia. Państwo, w którym to co europejskie przenika się z tym co arabskie i azjatyckie to prawdziwy tygiel kulturowy z niepowtarzalną architekturą, klimatem i, przede wszystkim, niezwykle życzliwymi ludźmi. Do tego Polacy są tam bardzo lubiani. Zapewniamy wysoki komfort przelotu i noclegów. Zachęcamy też do skorzystania z innych naszych ofert jak wyprawy do Grecji czy Chorwacji.

Miejsce dla biznesu w Stężycy

 

Zapraszamy do naszego eleganckiego kompleksu relaksacyjnego, w którym w otoczeniu przyrody można zorganizować spotkanie biznesowe. Nasze sale konferencyjne wyposażone są w niezawodny sprzęt audiowizualny i multimedialny. Można więc u nas wypoczywać lub zorganizować różnorodne spotkania biznesowe. Nad rzeką każdy znajdzie dla siebie ciekawe zajęcie, dlatego naprawdę warto nas odwiedzić! Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele niezapomnianych atrakcji. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową Wyspy Wisły.

Apartamenty dla spragnionych wypoczynku

 

Zajmujemy się działalnością w branży turystycznej, w ramach której jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom dostęp do najbardziej wyjątkowych możliwości noclegowych. Prowadzimy wynajem apartamentów nad morzem, zapewniając swoim Gościom dostęp do wszelkich niezbędnych dla pełnego wypoczynku udogodnień.

Wynajmij u nas pokój

 

Jeśli do naszego miasta przyjeżdżasz na delegację, w interesach, albo po to, by pozwiedzać, potrzebujesz doskonale zlokalizowanego noclegu. Nasz hotel w Toruniu znajduje się blisko atrakcji turystycznych, dzięki czemu doskonale wykorzystasz każdą minutę swojego przyjazdu i skorzystasz z tego, co miasto ma do zaoferowania.