Obóz dla młodzieży

 

Dobrze zorganizowane obozy młodzieżowe, na których możemy nauczyć się innego języka to świetna zabawa dla dzieci, zwłaszcza tych, które lubią się uczyć jeździć konno, żeglować czy grać w piłkę. Jeżeli czują się w tym pewnie, albo chcą się sprawdzić, to takie wakacyjne campy zagraniczne bądź to dla nich niewątpliwe szczęście, wygrany los na loterii. Poza tym dzieciom, które mają problemy w kontaktach z innymi dziećmi, także przydadzą się takie wakacje.

Hotel dla ciebie

 

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś spędzić przyjemny urlop w gronie najbliższych? Chciałbyś bawić się i odpoczywać zaledwie sto metrów od plaży? Nasz hotel przyjazny rodzinie jest więc idealnym miejscem dla ciebie! Znajdziesz tu nie tylko elegancko i wygodnie urządzone pokoje, pyszne domowe obiady, ale także wiele różnych atrakcji – twoje dzieci będą mogły bawić się w specjalnie urządzonej salce pod okiem doświadczonej animatorki, podczas gdy ty odpoczniesz w saunie, zrelaksujesz się w gabinecie masażu lub podczas zabiegów relaksacyjnych. Wykorzystaj swój urlop na maxa!

Boxy dachowe

 

Dla osób, które często podróżują na dalekie dystanse, powstał nasz sklep internetowy. W jego ofercie można znaleźć między innymi przyczepki rowerowe, boxy i bagażniki dachowe, a także łańcuchy śniegowe. Ponadto polecamy kaski, foteliki dla dzieci oraz inne akcesoria turystyczne. Zajmujemy się również wypożyczaniem naszego sprzętu.

Spa

 

Jesteś przemęczona szybkim tempem codziennego życia, masz stresującą pracę i dużo obowiązków domowych? Zasługujesz na prawdziwy relaks z dala od domu. Jeśli jesteś z okolic Starachowic, to zapraszamy Cię na masaż oferowany w naszym salonie. Zafunduj sobie solidną dawkę ukojenia i rozluźnienia mięśni.