Zapraszam na www.makulec.com

 

Nasza kancelaria adwokacka znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskanie pomocy prawnej ze strony naszych radców. Dzięki nam możliwe jest stworzenie potrzebnych Wam wniosków sądowych. Zajmujemy się dla naszych klientów analizowaniem pism procesowych oraz wskazywaniem na możliwe do podjęcia kroki. Znajdziecie u nas specjalistów z prawa karnego, cywilnego, budowlanego czy rodzinnego, w tym zajmujących się spadkami.

 

Katarzyna Janiak jest adwokatem prowadzącym własną kancelarię. W ramach jej działalności udzielane są kompleksowe porady z takich gałęzi prawa, jak prawo cywilne, pracy, rodzinne, gospodarcze, czy też spadkowe. Ponadto oferta obejmuje obsługę firm, w której zakres wchodzi m.in. doradztwo związane z uzyskiwaniem pozwoleń, czy koncesji. Swoich klientów reprezentuje również przed sądem. Więcej informacji na stronie internetowej - kancelaria-janiak.pl Zapraszamy.

Czyszczenie wnętrz po zgonie

 

Główną specjalnością naszej firmy jest kompleksowe sprzątanie – utylizacja pozostałości po śmierci, zgonach, samobójstwie. Po usunięciu zwłok przyjeżdżamy z potrzebnym sprzętem i dezynfekujemy całe pomieszczenia, w zależności od poziomu zanieczyszczeń. Usuwamy wszystkie toksyczne substancje (w tym również trupi jad oraz kadawerynę), a także neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Wykorzystujemy w tym celu silne środki chemiczne, które jednak nie powodują żadnych zniszczeń. Po przeprowadzonych przez nas pracach dane wnętrze nadaje się do dalszego zagospodarowania.

 

Specjalizujemy się w działalności usługowej, w ramach której każdy z Was będzie miał możliwość pozbycia się ze swojego domu wszelkich szkodników. Podejmowana przez naszą firmę dezynsekcja pluskiew eliminuje te uciążliwe owady, wykorzystując do tego celu wyłącznie metody przyjazne dla środowiska naturalnego i człowieka.

Doradztwo w sprawie alimentów

 

Każdemu, kto chce wytoczyć sprawę w sądzie, potrzebny jest adwokat. Alimenty są za to jednym z powszechniejszych tematów sporów rozstrzyganych drogą sądową. Kancelaria z Warszawy świadczy pomoc w zakresie prowadzenia spraw związanych z tymi płatnościami, nie tylko jeśli chodzi o dzieci, ale również o byłych małżonków.

Sprawy rozwodowe w Szczecinie - Adwokat Anna Kseń

 

W przypadku, kiedy małżeństwo nie układa się najlepiej albo zostało znacznie wyczerpane zaufanie w związku, jedynym rozsądnym dla obu stron rozwiązaniem okazuje się rozwód. Adwokat Anna Kseń ze Szczecina zajmuje się przygotowaniem Klienta do rozprawy, a także reprezentuje go przed sądem. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.