Wsparci prawne firm Tomczak i Partnerzy

 

Naszą specjalnością jest obsługa podmiotów gospodarczych o różnej wielkości i zajmujących się działalnością w różnych branżach. Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka zajmuje się praktyką korporacyjną, okołogiełdową, transakcyjną, a także nieruchomościową. Wyspecjalizowaliśmy się także w szeregu węższych działań, wśród których znalazło się m. in. prawo medyczne. Kancelaria podejmuje się spraw związanych z konkurencyjnością rynku, NFZ, sądami, szpitalami, a także kwestii o charakterze transgranicznym.

Zapraszam na www.makulec.com

 

Nasza kancelaria adwokacka znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskanie pomocy prawnej ze strony naszych radców. Dzięki nam możliwe jest stworzenie potrzebnych Wam wniosków sądowych. Zajmujemy się dla naszych klientów analizowaniem pism procesowych oraz wskazywaniem na możliwe do podjęcia kroki. Znajdziecie u nas specjalistów z prawa karnego, cywilnego, budowlanego czy rodzinnego, w tym zajmujących się spadkami.

Wsparcie prawne - dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych

 

Nasza firma znajduje się w Legnicy i udziela pomocy osobom prywatnym oraz firmom głównie z tego miasta oraz z najbliższych okolic. Każdy adwokat kancelarii prawnej ARL proponuje pomoc w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, administracyjnych, spadkowych, jak również w obszarze gospodarczym. Szanujemy zasady tajemnicy zawodowej.

Usługi kancelarii

 

Kancelaria Włodzimierz Raczewski pracuje przy Sądzie Rejonowym w Słubicach. Komornik w swojej pracy korzysta między innymi z platformy Elektroniczne Księgi Wieczyste, elektronicznego postępowania upominawczego, czy też choćby z programu OGNIVO, czyli elektronicznego wyszukiwania rachunków bankowych.