Zapraszam na www.makulec.com

 

Nasza kancelaria adwokacka znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskanie pomocy prawnej ze strony naszych radców. Dzięki nam możliwe jest stworzenie potrzebnych Wam wniosków sądowych. Zajmujemy się dla naszych klientów analizowaniem pism procesowych oraz wskazywaniem na możliwe do podjęcia kroki. Znajdziecie u nas specjalistów z prawa karnego, cywilnego, budowlanego czy rodzinnego, w tym zajmujących się spadkami.

Usługi kancelarii

 

Kancelaria Włodzimierz Raczewski pracuje przy Sądzie Rejonowym w Słubicach. Komornik w swojej pracy korzysta między innymi z platformy Elektroniczne Księgi Wieczyste, elektronicznego postępowania upominawczego, czy też choćby z programu OGNIVO, czyli elektronicznego wyszukiwania rachunków bankowych.

Cz wiesz, jaki jest najważniejszy akt prawny Twojego kraju?

 

Zastanawiasz się, czy nasza ojczyzna podlega władzy odpowiedniej osoby? Pamiętasz z historii o rządzie naszego kraju na uchodźstwie? Wiedź więc, że istnieje legalna konstytucja Polski! Uchwalona przez Ignacego Mościckiego w 1935 roku, nazywana także Kwietniową, jest dokumentem obowiązującym, ponieważ dokument przegłosowany w 1997 nie spełnił wymogów formalnych.