Zapraszam na www.makulec.com

 

Nasza kancelaria adwokacka znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskanie pomocy prawnej ze strony naszych radców. Dzięki nam możliwe jest stworzenie potrzebnych Wam wniosków sądowych. Zajmujemy się dla naszych klientów analizowaniem pism procesowych oraz wskazywaniem na możliwe do podjęcia kroki. Znajdziecie u nas specjalistów z prawa karnego, cywilnego, budowlanego czy rodzinnego, w tym zajmujących się spadkami.

Doradztwo w sprawie alimentów

 

Każdemu, kto chce wytoczyć sprawę w sądzie, potrzebny jest adwokat. Alimenty są za to jednym z powszechniejszych tematów sporów rozstrzyganych drogą sądową. Kancelaria z Warszawy świadczy pomoc w zakresie prowadzenia spraw związanych z tymi płatnościami, nie tylko jeśli chodzi o dzieci, ale również o byłych małżonków.

alimenty Gliwice

 

Zastanawiasz się, który prawnik w Gliwicach zajmuje się sprawami o alimenty? Szukasz mecenasów, którzy działają według zasad etyki adwokackiej przy każdej sprawie? W takim razie skontaktuj się z Kancelarią Agnieszka Wala. Dowiesz się czegoś więcej na temat oferowanych przez nich usług oraz świadczeń praktyki zawodowej.

sporządzanie poświadczeń

 

Na rzecz klientów kancelarii notariusz dokonuje czynności, których zakres określa ustawa. Jest to sporządzanie poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów i odpisów dokumentów, przechowywanie papierów wartościowych i dokumentów, ale nie tylko. Klienci mogą również liczyć na wsparcie przy sporządzaniu różnego typu umów, oświadczeń i testamentów.

Porady prawne - Kancelaria Lublin

 

Udzielane przez nas porady prawne to niebagatelna pomoc dla osób, które poszukują wsparcia w kwestiach związanych z interpretacją kodeksu czy przygotowaniem dokumentacji do prowadzenia własnej działalności. Szereg specjalności, w których czujemy się najlepiej został zaprezentowany na naszej stronie wraz z cennikiem oraz warunkami współpracy.

Pranie wodne w Toruniu

 

Nasza oferta skierowana jest do hoteli, firm budowlanych i innych przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych, pragnących zlecić zewnętrznej firmie pranie różnego rodzaju materiałów - tych najbardziej zanieczyszczonych. Dzięki dostępowi do nowoczesnych maszyn, jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych Klientów i pokonać każdą plamę - zarówno z bielizny gastronomicznej, ubrań roboczych, jak i wielu innych. Oferujemy zarówno pranie wodne, jak również chemiczne przy użyciu najlepszych preparatów.

Odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych

 

Współcześnie wszyscy produkujemy większe lub mniejsze ilości śmieci. Odpady powinny być profesjonalnie i kompleksowo utylizowane. Nasz zakład utylizacji odpadów zajmuje się odbiorem, odzyskiem i recyklingiem, a także utylizacją odpadów. Działamy od wielu lat i zdobyliśmy ogromne zaufanie klientów. Odpady utylizujemy szybko i tanio!

Adwokat prawo pracy

 

Na naszej stroni internetowej znajdziecie zakres usług, jakie świadczy dla Was nasz prawnik. Ełk stanowi obszar, na trenie którego znajdziecie naszą kancelarię. Przygotowane przez nas zostały rozwiązania z zakresu zagadnień związanych z kodeksem karnym, cywilnym, gospodarczym czy też administracyjnym. Adwokat zajmuje się też sprawami ZUS i z zakresu prawa pracy.