Ulotki, wizytówki, kalendarze - wykonujemy materiały firmowe i reklamowe

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem pracującym w branży poligraficznej. Naszą specjalnością jest druk. Wykonujemy kalendarze, ulotki, wizytówki i szereg innych prac w oparciu o technikę cyfrową bądź offsetową. Przeprowadzamy wszystkie prace w oparciu o profesjonalne urządzenia oraz najlepszej klasy materiały. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie w bardzo krótkim czasie, a na terenie Poznania i okolic możliwy jest też odbiór osobisty. Sprawdźcie co gwarantuje Drukarnia Moś i Łuczak!

Magia Prezentów - kosze upominkowe

 

Zdecydowanie przyjemniej jest dawać upominki niż je otrzymywać. Jeśli chcecie Państwo przygotować kreatywny zestaw niespodzianek dla osoby, na której Wam zależy sprawdźcie ofertę naszej firmy! Kosze prezentowe, jakie oferujemy w asortymencie to ciekawe zestawienia estetycznie zapakowanych słodkości i alkoholi, a każdy jeden zestaw charakteryzuje się niebywałą dbałością o styl. Tematyczne ozdoby nadają naszym paczkom dodatkowego uroku, podkreślając koloryt samych produktów. Przekonajcie się sami!

Akcesoroa reklamowe Greenprint

 

Chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się na rynku? Zależy Ci na tym, aby była ona bardzo widoczna, ale jednocześnie nie zniechęcała potencjalnych zainteresowanych zbytni się narzucając? Jeżeli tak, to koniecznie postaw na odpowiednie gadżety. Firma Greenprint oferuje m. in. świetne torby bawełniane z nadrukiem.

Druk folderów

 

Jesteśmy firmą poligraficzną oferującą w głównej mierze artykuły takie jak broszury, ulotki czy foldery. Poznań to miasto gdzie prowadzimy naszą działalność. Oferujemy wszelkiego rodzaju nadruki na gadżetach reklamowych, ulotkach czy folderach. Profesjonalne usługi poligraficzne: foldery, teczki, kalendarze czy broszury to produkty wykonywane przez nas każdego dnia. Jesteśmy doświadczeni i chętni do wszelkiej współpracy. Miło będzie nam nawiązać współpracę z każdą zainteresowaną firmą.

Promocja firmy w sieci

 

Wizerunek firmy w sieci i jej promocja online są w obecnych czasach wyjątkowo ważne. Zespół naszych fachowców wie doskonale, jak powinien wyglądać współczesny, efektywny marketing internetowy. Wśród naszych usług znajdują się tworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, grafik, materiałów promocyjnych oraz aplikacji ułatwiających funkcjonowanie firmy.