Ulotki, wizytówki, kalendarze - wykonujemy materiały firmowe i reklamowe

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem pracującym w branży poligraficznej. Naszą specjalnością jest druk. Wykonujemy kalendarze, ulotki, wizytówki i szereg innych prac w oparciu o technikę cyfrową bądź offsetową. Przeprowadzamy wszystkie prace w oparciu o profesjonalne urządzenia oraz najlepszej klasy materiały. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie w bardzo krótkim czasie, a na terenie Poznania i okolic możliwy jest też odbiór osobisty. Sprawdźcie co gwarantuje Drukarnia Moś i Łuczak!

Druk folderów

 

Jesteśmy firmą poligraficzną oferującą w głównej mierze artykuły takie jak broszury, ulotki czy foldery. Poznań to miasto gdzie prowadzimy naszą działalność. Oferujemy wszelkiego rodzaju nadruki na gadżetach reklamowych, ulotkach czy folderach. Profesjonalne usługi poligraficzne: foldery, teczki, kalendarze czy broszury to produkty wykonywane przez nas każdego dnia. Jesteśmy doświadczeni i chętni do wszelkiej współpracy. Miło będzie nam nawiązać współpracę z każdą zainteresowaną firmą.

Transmisje sportowe dla retail

 

Posiadanie nowoczesnego wyposażenia jest bardzo istotne, jednak na nic się nie zda, jeżeli nie posiadamy odpowiedniego systemu, który jest je w stanie obsługiwać. Dlatego też oferujemy oprogramowanie do zarządzania ekranami, dzięki którym można pokazywać transmisje sportowe, a także komunikaty dla retail.

Czy siwizna może być piękna?

 

Przez wieki traktowane były raczej jako oznaka starzenia się i ukrywane przy pomocy farb lub rozjaśniaczy. Siwe włosy wcześniej czy później pojawiają się na głowie, a obecnie coraz modniejsze staje się ich eksponowanie, a nie maskowanie. Czy to pozytywne zjawisko? W artykule przedstawiamy kobiety, dla których stały się atutem.

Oprawa prac dyplomowych

 

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu wydruków, skanowania, laserowego grawerowania, ale nie tylko. Mogą nam Państwo powierzyć także takie zadania jak oprawa prac dyplomowych, zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich czy doktorskich. Oferujemy m.in. wersje zaciskowe, kanałowe twarde i miękkie czy z wysuwaną listwą.

Stojak reklamowy

 

Szukasz metody do promocji swojego przedsiębiorstwa? Postaw na sprawdzone rozwiązania. Potykacze reklamowe z nadrukiem pozwolą dotrzeć z informacjami do każdego przechodnia, który mija Twoją siedzibę. Stojak jest odporny na warunki atmosferyczne - przetrwa silny wiatr i nie uszkodzi się na deszczu. Prosty w rozkładaniu.

Produkcja filmów szkoleniowych

 

Specjalizujemy się w produkowaniu filmów szkoleniowych dla firm. Tworzenie materiałów edukacyjnych proponujemy przedsiębiorstwom, które działają w różnych branżach. Nasza działalność ma znaczenie nie tylko szkoleniowe, gdyż przygotowane przez nas propozycje wideo można wykorzystać również na sposób marketingowy.