Formy w wielu kształtach i rozmiarach

 

Nasz internetowy sklep prowadzi sprzedaż wysokiej jakości akcesoriów cukierniczych. W naszym asortymencie znajdują się najlepsze foremki do ciastek, pozwalające na stworzenie wypieków w różnych kształtach i rozmiarach. Dostępnych jest wiele modeli, dzięki czemu każdy z naszych Klientów znajdzie opcję dla siebie.

Wynajem sprzętu AGD w leasingu

 

Specjalnością naszej firmy Hendi Rental jest wyposażenie restauracji. Jeżeli zależy Ci na tym, by otrzymać produkty najwyższej jakości od sprawdzonej firmy, nasza propozycja bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Jako wypożyczalnia gastronomiczna jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze sprzęty będą działać wydajnie przez długi czas, co pozwoli Ci na odniesienie sukcesu oraz zyskanie wielu korzyści. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urządzeń do wyposażenia gastronomii - jesteśmy całkowicie przekonani, że zakupy u nas będą powodem Twojej satysfakcji.

Profesjonalny sprzęt dla baristy

 

Nasze firma, oprócz sprzętów gastronomicznych, poleca również profesjonalne urządzenia dla baristów. Proponujemy np. wypożyczenie ekspresów do kawy, dzięki którym będzie możliwe zrobienie dwóch napojów na raz. Ta funkcja jest niezwykle przydatna przy dużej liczbie gości i dużej ilości zamówień na gorące napoje.

Napoje pobudzające metabolizm

 

Regulują pracę przewodu pokarmowego i układu odpornościowego, a także stymulują proces odchudzania. Herbaty czerwone w naszym sklepie dostępne są między innymi w takich odmianach jak pu erh, czy rooibos, przygotowywany z liści czerwonokrzewu. Poszczególne odmiany polecane są na przyspieszenie metabolizmu.

 

Jest to rozwiązanie, które w ostatnich latach mocno zyskuje na popularności. Grill elektryczny jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy ustawić odpowiednią temperaturę i czekać, aż potrawy same się przyrządzą. W porównaniu do klasycznych rozwiązań nie trzeba spędzać nad nim wiele czasu, dbając o rozpalenie czy też utrzymanie odpowiedniej temperatury. Firma Krampouz przygotowała kilka modeli tej wersji rusztu, zarówno w wersji "stołowej", jak i też na stojaku. Są to urządzenia pochodzące od renomowanych producentów.