Difotex

 

Nie wiesz, jaki papier fotograficzny wybrać? Zapraszamy do naszego sklepu. W ofercie posiadamy różne rodzaje materiałów przeznaczonych do druku laserowego oraz atramentowego. Znajdziesz wśród nich zarówno wersje matowe, jak i błyszczące. Produkty dostępne są również w różnych formatach i gramaturach do wyboru.

Muzyka do nabożeństw

 

Nasza firma proponuje szeroki wybór instrumentów, które sprawdzą się w każdej świątyni. Organy kościelne Viscount to szereg propozycji, z których każdy wybierze idealny dla siebie - nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również wyglądu! Inne bowiem instrumenty pasować będą do budynku w stylu barokowym, a inne do stylu gotyckiego.

Pokazy filmowe latem

 

Już od 7 lat specjalizujemy się w organizacji pokazów filmowych oraz transmisji sportowych LIVE. Oferujemy wynajem sprzętu oraz usługę jego montażu w ramach wydarzeń takich, jak kino letnie, plenerowe czy samochodowe. Współpracujemy z klientem indywidualnym, przedsiębiorstwami oraz instytucjami państwowymi.

Usługi kamerzysty ślubnego

 

Już od ponad 12 lat montujemy dla par poruszające filmy z dnia, kiedy stali się mężem i żoną. W zestawie dostaniesz od nas kilkuminutowy teledysk ślubny, który będzie przedstawiał najpiękniejsze momenty uroczystości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Warszawie - przygotujemy dla Ciebie film, który będzie piękną pamiątką Twojego wesela.

Futerały na aprat i akcesoria

 

Torby fotograficzne to świetny produkt dla fotografów, którzy są w ciągłym ruchu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta trafi przede wszystkim do osób, które lubią praktyczne rozwiązania i dbają o najwyższą wygodę w trakcie sesji plenerowych, czy wycieczek krajoznawczych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kartki świąteczne dla firm

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności. Stawiamy przede wszystkim na oryginalność i budowanie pozytywnego wizerunku danego przedsiębiorstwa. Dlatego w swoim asortymencie udostępniamy firmowe kartki świąteczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Dla nas liczy się także pełne zadowolenie wszystkich klientów, zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu!