Difotex

 

Nie wiesz, jaki papier fotograficzny wybrać? Zapraszamy do naszego sklepu. W ofercie posiadamy różne rodzaje materiałów przeznaczonych do druku laserowego oraz atramentowego. Znajdziesz wśród nich zarówno wersje matowe, jak i błyszczące. Produkty dostępne są również w różnych formatach i gramaturach do wyboru.

Muzyka do nabożeństw

 

Nasza firma proponuje szeroki wybór instrumentów, które sprawdzą się w każdej świątyni. Organy kościelne Viscount to szereg propozycji, z których każdy wybierze idealny dla siebie - nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również wyglądu! Inne bowiem instrumenty pasować będą do budynku w stylu barokowym, a inne do stylu gotyckiego.

Usługi kamerzysty ślubnego

 

Już od ponad 12 lat montujemy dla par poruszające filmy z dnia, kiedy stali się mężem i żoną. W zestawie dostaniesz od nas kilkuminutowy teledysk ślubny, który będzie przedstawiał najpiękniejsze momenty uroczystości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Warszawie - przygotujemy dla Ciebie film, który będzie piękną pamiątką Twojego wesela.

Futerały na aprat i akcesoria

 

Torby fotograficzne to świetny produkt dla fotografów, którzy są w ciągłym ruchu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta trafi przede wszystkim do osób, które lubią praktyczne rozwiązania i dbają o najwyższą wygodę w trakcie sesji plenerowych, czy wycieczek krajoznawczych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kartki świąteczne dla firm

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności. Stawiamy przede wszystkim na oryginalność i budowanie pozytywnego wizerunku danego przedsiębiorstwa. Dlatego w swoim asortymencie udostępniamy firmowe kartki świąteczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Dla nas liczy się także pełne zadowolenie wszystkich klientów, zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu!

Polska muzyka

 

W naszym internetowym sklepie znajdziesz nie tylko znane na całym Świecie zagraniczne kawałki muzyczne, ale także nasze przeboje. Polska muzyka lat 80 i 90 dostępna na płytach winylowych, kasetach i płytach DVD oraz CD to niezapomniane emocje i podróż w przeszłość. Oferujemy klasyki takie jak "Ostatni remanent" czy też "Mamy czas". Serdecznie zapraszamy!