Foto-Grafka - utrwalenie najważniejszych chwil

 

Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem zdjęć ślubnych, rodzinnych, a także dziecięcych. Foto-Grafka utrwala najważniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Naszą specjalizacją jest zwłaszcza fotografia noworodkowa, którą należy wykonać już w ciągu pierwszych pięciu dni życia malucha. Działamy na terenie Łodzi.

Difotex

 

Nie wiesz, jaki papier fotograficzny wybrać? Zapraszamy do naszego sklepu. W ofercie posiadamy różne rodzaje materiałów przeznaczonych do druku laserowego oraz atramentowego. Znajdziesz wśród nich zarówno wersje matowe, jak i błyszczące. Produkty dostępne są również w różnych formatach i gramaturach do wyboru.

 

Sklep dla plastyków plastyczny.com.pl bardzo gorąco zaprasza wszystkie artystyczne dusze do skorzystania z wyjątkowej oferty wydajnych farb, pędzli, sztalug i wielu innych artykułów do malowania. Proponujemy najlepsze rozwiązania, jednocześnie w bardzo korzystnych cenach. Tylko u nas poczują Państwo artystyczną atmosferę oraz przyjazne nastawienie do każdego klienta.

Muzyka do nabożeństw

 

Nasza firma proponuje szeroki wybór instrumentów, które sprawdzą się w każdej świątyni. Organy kościelne Viscount to szereg propozycji, z których każdy wybierze idealny dla siebie - nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również wyglądu! Inne bowiem instrumenty pasować będą do budynku w stylu barokowym, a inne do stylu gotyckiego.

Pokazy filmowe latem

 

Już od 7 lat specjalizujemy się w organizacji pokazów filmowych oraz transmisji sportowych LIVE. Oferujemy wynajem sprzętu oraz usługę jego montażu w ramach wydarzeń takich, jak kino letnie, plenerowe czy samochodowe. Współpracujemy z klientem indywidualnym, przedsiębiorstwami oraz instytucjami państwowymi.