Projektowanie wnętrz Warszawa http://www.tamizo.pl/

 

Bardzo często oprócz kupna projektu domu, budujący się tu ludzie decydują się także na profesjonalne projektowanie wnętrz. Warszawa, stając się ich nowym domem, wita ich naprawdę szeroką ofertą tego typu usług. Dlatego też zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją. Zapraszamy na www.tamizo.pl.

Fotografia dla każdego

 

Prawdą jest, iż w dobie internetu umiejętność wykonywania dobrych jakościowo zdjęć, pozostaje niezwykle ważne. Zatem, jeśli Państwa zawód lub pasja związana jest jakkolwiek z uwiecznianiem chwil w kadrze, zapraszamy na kurs fotografii w Bielski, organizowany przez akademię Boston. Gwarantujemy najwyższe standardy.

Terminal sieciowy

 

Zajmujemy się sprzedażą między innymi tablic interaktywnych, systemów do nagłaśniania oraz ekranów. Polecamy również terminale komputerowe Avtek Zero, które dostosowane są do pracy zarówno w szkole, jak i w biznesie. Jest to urządzenie sieciowe, które pozwala na współużytkowanie jednego serwera między kilku odbiorców. Ponadto, urządzenie można wykorzystać jako digital signage player.