Fotografia dla każdego

 

Prawdą jest, iż w dobie internetu umiejętność wykonywania dobrych jakościowo zdjęć, pozostaje niezwykle ważne. Zatem, jeśli Państwa zawód lub pasja związana jest jakkolwiek z uwiecznianiem chwil w kadrze, zapraszamy na kurs fotografii w Bielski, organizowany przez akademię Boston. Gwarantujemy najwyższe standardy.

 

Nasza Wyższa Szkoła w Warszawie zaprasza serdecznie na ciekawe studia. Stolica rozkwita na nowo jako miasto studenckie z wieloma atrakcjami pozwalającymi zagospodarować czas wolny. Każdy znajdzie w naszej uczelni wymarzone przez siebie studia administracyjne, jak i z zakresu prawa. Rekrutacja trwa, zapisz się już dziś!

Lekcje muzyki w Białymstoku

 

Śpiew, gra na instrumencie, emisja głosu, praca z mikrofonem- to wszystko to tylko niektóre zajęcia muzyczne dla dzieci w Szkole Dźwięków w Białymstoku. Dodatkowo organizujemy grupowe i indywidualne lekcje dykcji i kształcenia wymowy. Oferujemy naukę gry na pianinie, instrumentach klawiszowych oraz gitarze klasycznej i rozrywkowej.

Doradztwo biznesowe polsko-francuskie

 

Każdy przedsiębiorca, który chce rozszerzyć działalność swojej spółki na inne kraje europejskie, może się zastanawiać czy firma we Francji to dobry pomysł. Dzięki przedsiębiorstwu świadczącemu doradztwo w tym zakresie, można uzyskać pomoc jeśli chodzi o rozszerzanie swojej działalności i kwestie prawne z tym związane.

Licencja ochroniarska

 

Kursy zawodowe dla każdego. Nasza firma oferuję Państwu kursy: pracownika ochrony, detektywistyczne czy też kierownika ds. bezpieczeństwa. Pełna oferta szkoleniowa dostępna na stronie internetowej. Nie zwlekaj i zdobądź licencję detektywa już dziś. Kolejność zgłoszeń decyduje o przyjęciu na kurs. Materiały szkoleniowe gratis.

Testy mikrobiologiczne

 

Laboratorium działające w instytucie wykonuje także badania akredytowane między innymi dla branży tekstylnej. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami, m.in. w zakresie obronności i bezpieczeństwa. Docenione zostały także nasze laboratoria biodegradacji i analiz mikrobiologicznych oraz analityki chemicznej.

Dokształcanie policealne

 

Marzą Ci się zawody medyczne, ale nie chcesz studiować na wymagającym kierunku przez sześć lat, a potem jeszcze robić staż i specjalizację? Skorzystaj z naszej propozycji, na którą składa się darmowa szkoła policealna. Oferujemy Ci takie specjalności jak: technik farmaceutyczny, podolog, technik masażysta, itd.