Fotografia dla każdego

 

Prawdą jest, iż w dobie internetu umiejętność wykonywania dobrych jakościowo zdjęć, pozostaje niezwykle ważne. Zatem, jeśli Państwa zawód lub pasja związana jest jakkolwiek z uwiecznianiem chwil w kadrze, zapraszamy na kurs fotografii w Bielski, organizowany przez akademię Boston. Gwarantujemy najwyższe standardy.

Terminal sieciowy

 

Zajmujemy się sprzedażą między innymi tablic interaktywnych, systemów do nagłaśniania oraz ekranów. Polecamy również terminale komputerowe Avtek Zero, które dostosowane są do pracy zarówno w szkole, jak i w biznesie. Jest to urządzenie sieciowe, które pozwala na współużytkowanie jednego serwera między kilku odbiorców. Ponadto, urządzenie można wykorzystać jako digital signage player.

 

Nasza Wyższa Szkoła w Warszawie zaprasza serdecznie na ciekawe studia. Stolica rozkwita na nowo jako miasto studenckie z wieloma atrakcjami pozwalającymi zagospodarować czas wolny. Każdy znajdzie w naszej uczelni wymarzone przez siebie studia administracyjne, jak i z zakresu prawa. Rekrutacja trwa, zapisz się już dziś!