Fotografia dla każdego

 

Prawdą jest, iż w dobie internetu umiejętność wykonywania dobrych jakościowo zdjęć, pozostaje niezwykle ważne. Zatem, jeśli Państwa zawód lub pasja związana jest jakkolwiek z uwiecznianiem chwil w kadrze, zapraszamy na kurs fotografii w Bielski, organizowany przez akademię Boston. Gwarantujemy najwyższe standardy.

Administracja studia Warszawa

 

Nasza Wyższa Szkoła w Warszawie zaprasza serdecznie na ciekawe studia. Stolica rozkwita na nowo jako miasto studenckie z wieloma atrakcjami pozwalającymi zagospodarować czas wolny. Każdy znajdzie w naszej uczelni wymarzone przez siebie studia administracyjne, jak i z zakresu prawa. Rekrutacja trwa, zapisz się już dziś!

Lekcje muzyki w Białymstoku

 

Śpiew, gra na instrumencie, emisja głosu, praca z mikrofonem- to wszystko to tylko niektóre zajęcia muzyczne dla dzieci w Szkole Dźwięków w Białymstoku. Dodatkowo organizujemy grupowe i indywidualne lekcje dykcji i kształcenia wymowy. Oferujemy naukę gry na pianinie, instrumentach klawiszowych oraz gitarze klasycznej i rozrywkowej.

Doradztwo biznesowe polsko-francuskie

 

Każdy przedsiębiorca, który chce rozszerzyć działalność swojej spółki na inne kraje europejskie, może się zastanawiać czy firma we Francji to dobry pomysł. Dzięki przedsiębiorstwu świadczącemu doradztwo w tym zakresie, można uzyskać pomoc jeśli chodzi o rozszerzanie swojej działalności i kwestie prawne z tym związane.

Dokształcanie policealne

 

Marzą Ci się zawody medyczne, ale nie chcesz studiować na wymagającym kierunku przez sześć lat, a potem jeszcze robić staż i specjalizację? Skorzystaj z naszej propozycji, na którą składa się darmowa szkoła policealna. Oferujemy Ci takie specjalności jak: technik farmaceutyczny, podolog, technik masażysta, itd.

Zagraniczne oferty zatrudnienia kierowców

 

Oferujemy pomoc w szukaniu zatrudnienia w zagranicznej branży transportowej. Praca dla kierowcy ciężarówki za pośrednictwem naszej firmy to gwarancja zatrudnienia u sprawdzonych przedsiębiorców. Proponujemy szeroki wybór ofert zróżnicowanych pod względem wysokości wynagrodzenia i wymaganych kwalifikacji.

Szkoła charakteryzacji w Poznaniu

 

Marzysz o tym, by zawodowo zajmować się wizerunkiem? Skorzystaj z bogatej oferty, jaką prezentuje ta poznańska szkoła charakteryzacji. Odbywając w niej zajęcia, nabędziesz wiedzę z zakresu doboru odpowiednich kosmetyków do typu skóry. Pozwoli ci to w przyszłości odpowiadać za makijaż w trakcie sesji fotograficznych czy filmowych.