Artykuły biurowe

 

Firma Ibex mieszcząca się w Warszawie ma państwu do zaoferowania bogaty asortyment najróżniejszego rodzaju artykułów biurowych, sprzętów komputerowych czy przyborów do pisania. Znajdziecie u nas także papiery o najróżniejszym przeznaczeniu: biurowe, kolorowe, specjalistyczne, komputerowe, ozdobne czy też te dedykowane do drukarek. Każdy z naszych produktów odznacza się niebywałą trwałością i wytrzymałością. Gwarantujemy, że będziecie państwo z nich zadowoleni. W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni lub też za pomocą formularza na stronie.

Zapisz się na kurs!

 

Zapomnij o problemach z poruszaniem się wśród różnych projektów. Jeszcze dziś zapisz się na profesjonalne szkolenie z zakresu PMO, a biznes nie będzie miał już dla ciebie żadnych tajemnic. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych trenerów oraz ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

Biuro Księgowości Sp. Z.o.o.

 

Doświadczona i profesjonalna księgowa. W naszym biurze rachunkowym znajdującym się w Krakowie pracują osoby, które wszystkie powierzone im zadania realizują z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu zaufało nam już wielu klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z usług księgowych na najwyższym poziomie, które pozwolą na rozwój Twojej firmy, znalazłeś się we właściwym miejscu. Najlepsza księgowa w Krakowie pracuje właśnie u nas - dołącz do grona zadowolonych klientów, a przekonasz się o tym osobiście. Zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie.

Pakowanie morskie z Export Pack

 

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa opakowanie drewniane, które w skuteczny sposób zabezpieczy różnego rodzaju ładunki. Specjalnością firmy Export Pack jest pakowanie eksportowe obejmujące między innymi produkcję takich rozwiązań jak skrzynie do transportu morskiego. Nasze wyroby cechują się przede wszystkim solidną konstrukcją i wytrzymałością a także dużą funkcjonalnością. Ponadto opracowujemy także rozwiązania dedykowane przewozom lądowym oraz lotniczym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Prowadzenie księgowości

 

Nasz zespół księgowych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, który poparty jest licznymi certyfikatami, pomoże Ci w sprawach m.in. rozliczenia z ZUS, PIT, CIT, czy w prowadzeniu ksiąg handlowych. Nasze biuro rachunkowe podejmie się obsługi wszystkich form opodatkowania, w tym np. ryczałtu ewidencjonowanego.