Artykuły biurowe

 

Firma Ibex mieszcząca się w Warszawie ma państwu do zaoferowania bogaty asortyment najróżniejszego rodzaju artykułów biurowych, sprzętów komputerowych czy przyborów do pisania. Znajdziecie u nas także papiery o najróżniejszym przeznaczeniu: biurowe, kolorowe, specjalistyczne, komputerowe, ozdobne czy też te dedykowane do drukarek. Każdy z naszych produktów odznacza się niebywałą trwałością i wytrzymałością. Gwarantujemy, że będziecie państwo z nich zadowoleni. W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni lub też za pomocą formularza na stronie.

Prowadzenie księgowości

 

Nasz zespół księgowych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, który poparty jest licznymi certyfikatami, pomoże Ci w sprawach m.in. rozliczenia z ZUS, PIT, CIT, czy w prowadzeniu ksiąg handlowych. Nasze biuro rachunkowe podejmie się obsługi wszystkich form opodatkowania, w tym np. ryczałtu ewidencjonowanego.

Operat szacunkowy Warszawa

 

Potrzebujesz skorzystać z usług jakie zapewnia rzeczoznawca majątkowy? Warszawa lub okolice to Twoje miejsce zamieszkania? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną pomoc fachowców i rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że będzie ona dla Ciebie w stu procentach satysfakcjonująca. Nasz zespół na pewno spełni Twoje oczekiwania i wykona swoje usługi profesjonalnie.

Odszkodowanie po wypadku samochodowym

 

Kiedy ktoś popełni błąd na drodze, ciężko jest walczyć o należne nam odszkodowanie po wypadku samochodowym. Ciężko jest również dochodzić swoich praw, zwłaszcza z uwagi na okoliczności, które zaistniały. Może to być przecież śmierć, czy trwałe okaleczenie. W tych sytuacjach trudno jest samemu zmierzyć się z dokumentacjami, formalnościami i walką przed sądem. Dlatego też jeśli chcą państwo dochodzić swoich praw zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego zespołu. Jesteśmy skuteczni, ale jednocześnie delikatni, gdyż zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji.

szafy narzędziowe

 

W naszej ofercie znaleźć można profesjonalne wyposażenie magazynów oraz warsztatów. Dysponujemy bowiem solidnymi regałami półkowymi, które wytrzymają bez problemu duże obciążenia oraz siatkami zabezpieczającymi, które można na nich zamontować. Można u nas nabyć również wytrzymałe meble specjalistyczne: szafy narzędziowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej.

monitoring gps

 

Oferta firmy Satis GPS skierowana jest do wszystkich osób, które pragną uzyskać monitoring nad pracą kierowców swojego przedsiębiorstwa transportowego lub spedycyjnego. Proponowana przez nas lokalizacja pojazdów opiera się na zaawansowanych technologiach telematycznych oraz niezawodnym urządzeniom montowanym w samochodach.

usługi rachunkowe Gogolin

 

Specjalnością naszej firmy są usługi rachunkowe. Działamy w Gogolinie, ponieważ właśnie w tym mieście posiadamy siedzibę. Zawsze jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami polskiego i europejskiego prawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć doradztwo podatkowe w sposób kompetentny i rzeczowy. Potwierdzają to dziesiątki naszych zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim przyjaciołom, dzięki czemu systematycznie poszerzamy grono partnerów biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ubezpieczenia samochodu

 

Uszkodzony w wypadku pojazd traci na wartości - zmarnowanych w ten sposób pieniędzy nie pozwoli Ci odzyskać AC. Ubezpieczenie GAP to w istocie sposób zabezpieczenia się przed utratą finansową, którą ponosi każdy, czyj pojazd został uszkodzony bądź ukradziony. Oprócz tego, świadczenie to gwarantuje finansowe bezpieczeństwo przez aż 5 lat!

Sklep z drukarkami

 

Oferujemy szeroka gamę produktów, które sprawdzą się we wszystkich firmach i biurach. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe to niezawodna opcja, dzięki której wydrukujesz wiele dokumentów w bardzo krótkim czasie. Możesz to zrobić zdalnie za pomocą sieci wI-FI lub ręcznie. Cechuje je wysoka jakość i dokładność.

Tłumacz angielskiego online

 

Jeżeli osobą, której szukasz jest tłumacz angielski koniecznie wejdź na naszą stronę i podejmij kontakt przez formularz WWW, wiadomość e-mail bądź telefonicznie. Jesteśmy pewni, że poziom świadczonych przez nas usług nie zawiedzie Twoich oczekiwań, a nasze ceny nie są wygórowane - przekonaj się sam. Zaprzaszany!