Artykuły biurowe

 

Firma Ibex mieszcząca się w Warszawie ma państwu do zaoferowania bogaty asortyment najróżniejszego rodzaju artykułów biurowych, sprzętów komputerowych czy przyborów do pisania. Znajdziecie u nas także papiery o najróżniejszym przeznaczeniu: biurowe, kolorowe, specjalistyczne, komputerowe, ozdobne czy też te dedykowane do drukarek. Każdy z naszych produktów odznacza się niebywałą trwałością i wytrzymałością. Gwarantujemy, że będziecie państwo z nich zadowoleni. W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni lub też za pomocą formularza na stronie.

Zapisz się na kurs!

 

Zapomnij o problemach z poruszaniem się wśród różnych projektów. Jeszcze dziś zapisz się na profesjonalne szkolenie z zakresu PMO, a biznes nie będzie miał już dla ciebie żadnych tajemnic. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych trenerów oraz ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

Biuro Księgowości Sp. Z.o.o.

 

Doświadczona i profesjonalna księgowa. W naszym biurze rachunkowym znajdującym się w Krakowie pracują osoby, które wszystkie powierzone im zadania realizują z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu zaufało nam już wielu klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z usług księgowych na najwyższym poziomie, które pozwolą na rozwój Twojej firmy, znalazłeś się we właściwym miejscu. Najlepsza księgowa w Krakowie pracuje właśnie u nas - dołącz do grona zadowolonych klientów, a przekonasz się o tym osobiście. Zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie.

Prowadzenie księgowości

 

Nasz zespół księgowych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, który poparty jest licznymi certyfikatami, pomoże Ci w sprawach m.in. rozliczenia z ZUS, PIT, CIT, czy w prowadzeniu ksiąg handlowych. Nasze biuro rachunkowe podejmie się obsługi wszystkich form opodatkowania, w tym np. ryczałtu ewidencjonowanego.