Artykuły biurowe

 

Firma Ibex mieszcząca się w Warszawie ma państwu do zaoferowania bogaty asortyment najróżniejszego rodzaju artykułów biurowych, sprzętów komputerowych czy przyborów do pisania. Znajdziecie u nas także papiery o najróżniejszym przeznaczeniu: biurowe, kolorowe, specjalistyczne, komputerowe, ozdobne czy też te dedykowane do drukarek. Każdy z naszych produktów odznacza się niebywałą trwałością i wytrzymałością. Gwarantujemy, że będziecie państwo z nich zadowoleni. W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni lub też za pomocą formularza na stronie.

Prowadzenie księgowości

 

Nasz zespół księgowych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, który poparty jest licznymi certyfikatami, pomoże Ci w sprawach m.in. rozliczenia z ZUS, PIT, CIT, czy w prowadzeniu ksiąg handlowych. Nasze biuro rachunkowe podejmie się obsługi wszystkich form opodatkowania, w tym np. ryczałtu ewidencjonowanego.

Wynajmiemy specjalistów

 

Braki kadrowe w wielu polskich przedsiębiorstwach powodują, że pracodawcy rozglądają się za alternatywami. W naszej agencji pracy są między innymi spawacze do wynajęcia - specjaliści w swojej dziedzinie, wyuczeni oraz wykwalifikowani - sprawdź nas, jeśli poszukujesz skutecznego, dobrego, profesjonalnego pracownika.

Operat szacunkowy Warszawa

 

Potrzebujesz skorzystać z usług jakie zapewnia rzeczoznawca majątkowy? Warszawa lub okolice to Twoje miejsce zamieszkania? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną pomoc fachowców i rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że będzie ona dla Ciebie w stu procentach satysfakcjonująca. Nasz zespół na pewno spełni Twoje oczekiwania i wykona swoje usługi profesjonalnie.

Profesjonalna rachunkowość

 

W dzisiejszych czasach prowadzenie rachunkowości na własną rękę nie jest dobrym pomysłem. Wciąż zmieniające się przepisy podatkowe powodują, że łatwo jest narazić się na nieprzychylność urzędu skarbowego. Nasza firma w Toruniu prowadzi kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich firm, dzięki czemu raz na zawsze przestaniesz się przejmować "cyferkami".

 

Kiedy ktoś popełni błąd na drodze, ciężko jest walczyć o należne nam odszkodowanie po wypadku samochodowym. Ciężko jest również dochodzić swoich praw, zwłaszcza z uwagi na okoliczności, które zaistniały. Może to być przecież śmierć, czy trwałe okaleczenie. W tych sytuacjach trudno jest samemu zmierzyć się z dokumentacjami, formalnościami i walką przed sądem. Dlatego też jeśli chcą państwo dochodzić swoich praw zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego zespołu. Jesteśmy skuteczni, ale jednocześnie delikatni, gdyż zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji.

 

W naszej ofercie znaleźć można profesjonalne wyposażenie magazynów oraz warsztatów. Dysponujemy bowiem solidnymi regałami półkowymi, które wytrzymają bez problemu duże obciążenia oraz siatkami zabezpieczającymi, które można na nich zamontować. Można u nas nabyć również wytrzymałe meble specjalistyczne: szafy narzędziowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej.

monitoring gps

 

Oferta firmy Satis GPS skierowana jest do wszystkich osób, które pragną uzyskać monitoring nad pracą kierowców swojego przedsiębiorstwa transportowego lub spedycyjnego. Proponowana przez nas lokalizacja pojazdów opiera się na zaawansowanych technologiach telematycznych oraz niezawodnym urządzeniom montowanym w samochodach.