Sklep z asortymentem dziecięcym

 

Prowadzimy sklep online z asortymentem dziecięcym. Wśród bogatego asortymentu dostępne są u nas akcesoria do pielęgnacji niemowląt, np. naturalne chusteczki do mycia dziąseł dziecka. Mamy również szeroki wybór zabawek do kąpieli, artykułów do rozszerzania diety czy silikonowych gryzaków. Oferujemy także ubranka dla dzieci.

Sklep z zabawkami online

 

Pan Piksel to internetowy sklep z zabawkami, gdzie znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, za sprawą których nie tylko możecie uzyskać ciekawe atrakcje podczas spędzania wolnego czasu przez Państwa dzieci. Oferujemy atrakcyjne ceny na nasz asortyment, w który wchodzą głównie zabawki kreatywne i edukacyjne.

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci

 

Bezpieczeństwo niemowlaków jest jednym z najbardziej kluczowych aspektów, o których należy pomyśleć podczas dobierania wózków czy innych konstrukcji. Dlatego przygotowana została wkładka do fotelika, która sprawia, że nie zapadną się w nosidle. Dzięki temu każdy spacer czy po prostu przejście od samochodu do domu będzie komfortowe dla dziecka i rodzica.

Kursy językowe przez internet

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą uczyć się języka bez wychodzenia z domu. Uczymy zarówno klientów indywidualnych, jak i pracowników przedsiębiorstw. Oferujemy małe grupy od trzech do ośmiu osób. Poza regularnie organizowanymi przez nas kursami, zajmujemy się także wykonywaniem tłumaczeń i audytów językowych.

Łożeczka niemowlęce

 

Zapraszamy już dziś do naszego sklepu internetowego. Tutaj znajdziesz łóżeczka dziecięce i niemowlęce różnych wymiarów, producentów i kolorów. Jeśli chcesz się przekonać co możemy Tobie zaoferować to wejdź i przekonaj się. Oferujemy również śpiworki, kokony niemowlęce i kołderki. Zapewniamy niskie ceny łóżeczek i pozostałego asortymentu.

Artykuły plastyczne

 

Zapraszamy do naszego sklepu dla maluchów jak i starszych dzieci w wieku szkolnym, a szczególnie do sprawdzenia jakie artykuły plastyczne dla nich przygotowaliśmy. W ofercie znajdują się miedzy innymi farbki akwarelowe, kolorowanki i wspaniałe zestawy kreatywne. Stawiamy na rozwój i naukę przez zabawę, dlatego nasze produkty pozwolą prawidłowo rozwinąć się dziecku. Zapraszamy do zakupów!

Klasyczny śpiwór

 

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szereg atrakcyjnych pod kątem wizualnym oraz praktycznym narzędzi i praktycznych rozwiązań do spania. Przygotowaliśmy między innymi śpiworek do gondoli, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz przede wszystkim niespotykaną wygodą snu.

Prywatny dom opieki

 

Prowadzimy placówkę na terenie Otwocka, niedaleko Warszawy, w której zapewniamy specjalistyczne wsparcie osób w podeszłym wieku. Prywatny dom opieki dla seniora zapewnia starszemu człowiekowi wszystko to, czego potrzebuje, ponieważ podopiecznymi przez całą dobę zajmują się wykwalifikowani rehabilitanci oraz pielęgniarki.