Produkty dla młodych rodziców

 

Nasza oferta skierowana jest do świeżo upieczonych rodziców, którzy kompletują niezbędne artykuły dla maluchów. Oferujemy akcesoria do wózków dziecięcych, w tym m.in. wytrzymałe i pojemne torby, specjalne adaptery, ciepłe śpiworki oraz mufki czy też duże, ochronne parasole. Wszystkie artykuły są wysokiej jakości i wytrzymają przez długi czas.

Kosze na zabawki z materiału

 

Nasz sklep internetowy jest bardzo wyjątkowym miejscem, które zostało stworzone z myślą o tym, aby każdy z Was miał możliwość zaopatrzenia się we wszystko, co okaże się niezbędne podczas opieki nad dzieckiem. W asortymencie przygotowanym przez firmę Gugu the Hro znajdziecie m. in. kosze na zabawki, które znacznie ułatwią utrzymywanie porządku.

Decyzja ws. szkoły

 

Kończysz podstawówkę i czas pomyśleć o następnym etapie edukacji? Coraz częściej w Twojej głowie pojawia się pytanie o to, jakie wybrać liceum? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego gabinetu, w którym lepiej poznasz siebie i swoje oczekiwania. Doradzimy Ci, na jaki profil warto się zdecydować przy Twoich zdolnościach.

Szycie ubrań dla dzieci

 

Zapisując się na nasz kurs krawiecki, masz gwarancję pracy na najlepszych sprzętach, z wykwalifikowanymi prowadzącymi. Wszystkie przyszłe mamy gorąco zapraszamy na nasze szkolenia z szycia ubrań dla dzieci, dostępne w dwóch wersjach: BOBAS (od 0 do 2 lat) oraz JUNIOR (od 2 do 6 lat). Programy warsztatów obejmują naukę szycia, rozpoznawania tkanin oraz zapoznanie się z zasadami tworzenia wykrojów.

Wakacje w Polsce

 

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich rodziców, którzy chcieliby wysłać swoje pociechy na wakacje. Obozy dla dzieci to świetna okazja do poznania rówieśników, uprawiania sportu i zwiedzenia pięknych rejonów naszego kraju. W tym roku proponujemy cztery różne wyjazdy, w czterech terminach i czterech lokalizacjach.