Wynajem klocków

 

Na naszej stronie internetowej można wypożyczyć kilkaset kompletów zabawek z wielu serii. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która oferuje klocki LEGO jako sklep z usługami, bez potrzeby nabywania zestawów. Taka opcja jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla firm, które zajmują się organizacją np. urodzin, ale także dla osób prywatnych lubiących dobrą zabawę.

Dekoracje dmuchane na imprezy

 

Proponujemy atrakcyjne dekoracje dmuchane, które stworzą niepowtarzalny wystrój na imprezie każdego rodzaju. Nasz sklep oferuje balony na, między innymi, zabawy sylwestrowe, karnawałowe lub urodzinowe. Proponujemy akcesoria dmuchane wykonane z lateksu lub folii. Szczególnie polecamy podłużne gadżety, które można formować w unoszące się w powietrzu pieski lub kotki.

Atrakcyjne promocje dla fanów gier

 

Chociaż w ostatnich latach rynek tej branży niemal w całości zdominowany został przez konsole, najważniejsze tytuły nadal ukazują się w wersji na komputery. Tanie gry na PC, które prezentujemy w naszej ofercie zainteresować mogą wielbicieli takich gatunków jak strategie, wyścigi samochodowe oraz strzelanki.